Updated : 22 February 2019

Alle wedstrijden van BBC AS

U12 - BBC AS

Matchnr. Datum Uur U12  R2 D Uitslag Verslag Sporthal
 LIG1232DDC02   za   05/01/2019  11u15  BBC AS G12 A  -   Femina Habec Sint-Truiden G12 A   19 - 46    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1232DBD01   za   12/01/2019  12u15  Basket Zonhoven G12 C  -   BBC AS G12 A   16 - 80    Evenementenhal Den Dijk Zonhoven 
 LIG1232DED10   za   19/01/2019  16u00  BasKet Tongeren G12 C  -   BBC AS G12 A   45 - 34    Pibo 
 LIG1232DAD04   zo   10/02/2019  15u00  Basket Lummen G12 B  -   BBC AS G12 A   45 - 40    Sportcomplex Vijfsprong 
 LIG1232DDH07   za   16/02/2019  12u00  BBC AS G12 A  -   KBBC Zolder G12 A   23 - 45    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1232DFD06   za   23/02/2019  12u15  Basket Zonhoven G12 A  -   BBC AS G12 A   82 - 31    Evenementenhal Den Dijk Zonhoven 
 LIG1232DDG05   za   02/03/2019  10u00  BBC AS G12 A  -   BC Maasmechelen G12 B   49 - 41    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1232DDB08   za   09/03/2019  12u00  BBC AS G12 A  -   Basket Zonhoven G12 C   68 - 19    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1232DDE03   za   16/03/2019  14u00  BBC AS G12 A  -   BasKet Tongeren G12 C   37 - 37    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1232DDF13   zo   24/03/2019  10u00  BBC AS G12 A  -   Basket Zonhoven G12 A   24 - 63    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1232DGD12   za   30/03/2019  14u00  BC Maasmechelen G12 B  -   BBC AS G12 A   33 - 68    Sportcomplex De Helix 
 LIG1232DCD09   za   13/04/2019  14u30  Femina Habac Sint-Truiden G12 A  -   BBC AS G12 A   20 - 0    Trudosporthal 
 LIG1232DHD14   za   20/04/2019  09u00  KBBC Zolder G12 A  -   BBC AS G12 A   50 - 30    Sporthal Zolder 
 LIG1232DDA11   za   27/04/2019  10u00  BBC AS G12 A  -   Basket Lummen G12 B   26 - 58    Gemeentelijke Sporthal As 

KLASSEMENT - 2de Ronde


Matchnr. Datum Uur U12  R1 B Uitslag Verslag Sporthal
 LIG1231BBD01   za   08/09/2018  12u30  B.C. Gems Diepenbeek G12 A  -   BBC AS G12 A   61 - 13    Demerstrand  
 LIG1231BDC02   za   15/09/2018  09u30  BBC AS G12 A  -   BasKet Tongeren G12 C   25 - 12    Gemeentelijke Sporthal As  
 LIG1231BDE03   za   22/09/2018  12u00  BBC AS G12 A  -   Bilzerse BC G12 A   19 - 50    Gemeentelijke Sporthal As  
 LIG1231BED10   za   29/09/2018  11u30  Bilzerse BC G12 A  -   BBC AS G12 A   42 - 24    Sporthal MunsterBilzen  
 LIG1231BDG05   za   13/10/2018  12u00  BBC AS G12 A  -   Hubo Limburg United G12 B   37 - 26    Gemeentelijke Sporthal As  
 LIG1231BFD06   zo   21/10/2018  13u00  K. St-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A  -   BBC AS G12 A   95 - 14    Tuinwijk  
 LIG1231BDH07   za   03/11/2018  11u00  BBC AS G12 A  -   Cosmo Genk BBC G12 A   42 - 22    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1231BHD14   za   10/11/2018  15u30  Cosmo Genk BBC G12 B  -   BBC AS G12 A   16 - 54    SportinGenk PARK 
 LIG1231BGD12   za   24/11/2018  17u00  HuboLimburg United G12 B  -   BBC AS G12 A   40 - 41    Sportcentrum Helchteren 
 LIG1231BDF13   za   01/12/2018  11u00  BBC AS G12 A  -   K. St-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A   8 - 85    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1231BCD09   za   08/12/2018  11u00  BasKet Tongeren G12 C  -   BBC AS G12 A   54 - 45    Pibo 
 LIG1231BDB08   za   15/12/2018  11u00  BBC AS G12 A  -   B.C. Gems Diepenbeek G12 A   10 - 64    Gemeentelijke Sporthal As 

KLASSEMENT - 1ste Ronde