Updated : 17 March 2019

Alle wedstrijden van BBC AS

U14 - BBC AS

Matchnr. Datum Uur U14  R2 D Uitslag Verslag Sporthal
 LIG1432DCA01   za   12/01/2019  13u00  KBBC Zolder G14 A  -   BBC AS G14 A   51 - 68    Sporthal Zolder 
 LIG1432DAH10   za   19/01/2019  14u00  BBC AS G14 A  -   B.C. Gems Diepenbeek G14 B   50 - 37    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1432DAE14   za   26/01/2019  10u00  BBC AS G14 A  -   Bree Basket G14 B   42 - 58    Gemeentelijke Sporthal As  
 LIG1432DBA05   zo   03/02/2019  12u15  BC Maasmechelen G14 B  -   BBC AS G14 A   48 - 49    Sportcomplex De Helix 
 LIG1432DAD04   za   09/02/2019  12u00  BBC AS G14 A  -   KBBC Zolder G14 B   57 - 49    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1432DGA13   za   23/02/2019  12u30  KBBC Miners Beringen G14 B  -   BBC AS G14 A   35 - 44    Spectrum College Campus Beringen 
 LIG1432DEA07   za   02/03/2019  13u00  Bree Basket G14 B  -   BBC AS G14 A   39 - 30    Olympia Bree  
 LIG1432DAC08   za   09/03/2019  14u00  BBC AS G14 A  -   KBBC Zolder G14 A   50 - 41    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1432DHA03   za   16/03/2019  13u30  B.C. Gems Diepenbeek G14 B  -   BBC AS G14 A   70 - 32    Demerstrand 
 LIG1432DDA11   za   23/03/2019  13u00  KBBC Zolder G14 B  -   BBC AS G14 A   44 - 61    Sporthal Zolder 
 LIG1432DAB12   za   30/03/2019  14u00  BBC AS G14 A  -   BC Maasmechelen G14 B   45 - 25    Gemeentelijke Sporthal As  
 LIG1432DAG06   zo   05/05/2019  11u00  BBC AS G14 A  -   KBBC Miners Beringen G14 B       Gemeentelijke Sporthal As 

KLASSEMENT - 2de Ronde


Matchnr. Datum Uur U14  R1 B Uitslag Verslag Sporthal
 LIG1431BAC08   za   08/09/2018  16u00  BBC As G14 A  -   Femina Habac Sint-Truiden G14 A   36 - 49    Gemeentelijke Sporthal As  
 LIG1431BAF02   za   15/09/2018  11u15  BBC AS G14 A  -   K. St.-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 A   26 - 73    Gemeentelijke Sporthal As  
 LIG1431BAH10   za   29/09/2018  11u00  BBC AS G14 A  -   Cosmo Genk BBC G14 A   20 - 83    Gemeentelijke Sporthal As  
 LIG1431BAD04   za   06/10/2018  11u00  BBC AS G14 A  -   B.C. Gems Diepenbeek G14 A   15 - 104    Gemeentelijke Sporthal As  
 LIG1431BBA05   zo   14/10/2018  11u00  Hubo Limburg United G14 C  -   BBC AS G14 A   45 - 50    Sportcentrum Helchteren  
 LIG1431BHA03   zo   28/10/2018  12u00  Cosmo Genk BBC G14 A  -   BBC AS G14 A   95 - 21    SportinGenk PARK  
 LIG1431BEA07   zo   04/11/2018  13u00  BasKet Tongeren G14 B  -   BBC AS G14 A   20 - 0    Pibo  
 LIG1431BAE14   za   10/11/2018  11u00  BBC AS G14 A  -   BasKet Tongeren G14 B   27 - 105    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1431BDA11   za   17/11/2018  09u30  B.C. Gems Diepenbeek G14 A  -   BBC AS G14 A   88 - 22    Sporthal Munsterbilzen 
 LIG1431BAB12   za   24/11/2018  09u30  BBC AS G14 A  -   Hubo Limburg United G14 C   20 - 0    Gemeentelijke Sporthal As 
 LIG1431BFA09   za   08/12/2018  16u00  K. St.-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 A  -   BBC AS G14 A   85 - 36    Tuinwijk 
 LIG1431BCA01   za   15/12/2018  12u30  Femina Habac Sint-Truiden G14 A  -   BBC AS G14 A   20 - 0    Trudosporthal 

KLASSEMENT - 1ste Ronde