Updated : 21 May 2019

Alle wedstrijden van BBC AS

U16 - BBC AS B

Matchnr. Datum Uur U16 Meisjes Interprovinciaal R2 G Uitslag Verslag Sporthal
 IPM1632GAD06   za   16/03/2019  17u00  BBC AS M16 A  -   KYD Kortenberg Young Devils M16 A   44 - 39    Gemeentelijke Sporthal As 
 IPM1632GCA01   zo   31/03/2019  10u00  Jets Basket Zaventem M16 A  -   BBC AS M16 A   43 - 39    Gemeentelijke Sporthal Zaventem 
 IPM1632GDA03   za   06/04/2019  18u00  KYD Kortenberg Young Devils M16 A  -   BBC AS M16 A   15 - 49    Sporthal Erps-Kwerps 
 IPM1632GBA05   za   27/04/2019  12u00  Basketbalclub Campina Dessel-Retie M16 A  -   BBC AS M16 A   69 - 42    Sportpark Brasel  
 IPM1632GAB02   zo   05/05/2019  13u00  BBC AS M16 A  -   Basketbalclub Campina Dessel-Retie M16 A   49 - 65    Gemeentelijke Sporthal As 
 IPM1632GAC04   za   11/05/2019  19u00  BBC AS M16 A  -   Jets Basket Zaventem M16 A   48 - 32    Gemeentelijke Sporthal As 

KLASSEMENT - 2de Ronde

Matchnr. Datum Uur U16 Meisjes Interprovinciaal R1 A Uitslag Verslag Sporthal
 IPM1631AHI01   za   08/09/2018  10u00  Basketbalclub Campinia Dessel-Retie M16  -   BBC AS M16 A   41 - 25    Sportpark Brasel  
 IPM1631AIC02   za   15/09/2018  15u15  BBC AS M16 A  -   Femina Habac Sint-Truiden M16 A   9 - 59    Gemeentelijke Sporthal As  
 IPM1631AIE04   za   06/10/2018  16u30  BBC AS M16 A  -   BBC Croone Lommel M16 A   31 - 35    Gemeentelijke Sporthal As  
 IPM1631ADI05   za   13/10/2018  14u00  KBBC T&T Turnhout M16 A  -   BBC AS M16 A   67 - 35    Sporthal St. Victor  
 IPM1631AIB16   za   03/11/2018  17u15  BBC AS M16 A  -   BBC Haacht M16 A   39 - 50    Gemeentelijke Sporthal As 
 IPM1631AAI08   zo   11/11/2018  11u00  BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A  -   BBC AS M16 A   100 - 19    Sporthal De Zeurt 
 IPM1631AIF09   za   17/11/2018  15u00  BBC AS M16 A  -   DBC Houthalen M16 B   25 - 49    Gemeentelijke Sporthal As 
 IPM1631AFI18   za   24/11/2018  13u00  DBC Houthalen M16 A  -   BBC AS M16 A   72 - 33    Gemeentelijke Sporthal Lakerveld 
 IPM1631AIA17   za   01/12/2018  13u00  BBC AS M16 A  -   BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A   36 - 78    Gemeentelijke Sporthal As 
 IPM1631AIH10   za   05/01/2019  14u00  BBS AS M16 A  -   Basketbalclub Campina Dessel-Retie M16 A   57 - 51    Gemeentelijke Sporthal As 
 IPM1631ACI11   za   12/01/2019  10u30  Femina Habac Sint-Truiden M16 A  -   BBC AS M16 A   57 - 27    Trudosporthal 
 IPM1631AEI13   za   02/02/2019  11u00  BBC Croonen Lommel M16 A  -   BBC AS M16 A   62 - 37    De Souverein Lommel 
 IPM1631AID14   za   09/02/2019  15u00  BBC AS M16 A  -   KBBC T&T Turnhout M16 A   25 - 65    Gemeentelijke Sporthal As  
 IPM1631ABI07   zo   24/02/2019  09u30  BBC Haacht M16 A  -   BBC AS M16 A   46 - 41    Den Dijk Wespelaar 

KLASSEMENT - 1ste Ronde