Updated : 05 August 2014

Limburgse Basketclubs
Bonden
Basket Algemeen

0267 Kon. St-Truidense Basketbalclub http://www.kstbb.be
0570 Kon. Orly Hasselt http://www.orly-hasselt.be
0816 Vatana Beringen KBBC http://www.vatanaberingen.be
0853 K.BBC Zolder http://www.kbbczolder.be
0936 Hasselt BT http://www.hasseltbt.be
1086 BBC Optima Tessenderlo http://www.optimabbc.be
1095 BBC Union Leopoldsburg http://kbbcunionleopoldsburg.be
1147 Bacma Maaseik http://www.bacma.be
1170 Gems BC Diepenbeek http://www.gemsdiepenbeek.be
1184 Cosmo Genk BBC http://www.cosmogenkbbc.be
1221 Basket Zonhoven http://www.basketzonhoven.be
1223 BC Maasmechelen http://www.bcmaasmechelen.be
1244 ING Heusden http://www.basketheusden.be
1300 Peer BC http://www.basketpeer.be
1351 BBC Croonen Lommel http://www.bbclommel.be
1364 Cristal Alken BBC http://www.alkenbbc.be
1393 Bokkerijder Overpelt http://www.bbc-overpelt.be
1438 Basket Lummen http://www.basketlummen.be
1485 Bilzerse Basketclub http://www.bilzersebc.be
1637 Hades BBC Hasselt http://www.hadesbbc.be
1665 Nieuwerkerken BC http://www.nieuwerkerken-bc.be
1817 Cuva Houthalen Helchteren http://www.cuvahouthalen.be
1843 BSC Beverlo http://www.basketbeverlo.be
1863 Alfa 2000 http://www.alfa2000.be
1989 Stevoort Basketbalklub http://www.basket-stevoort.be
2174 BasKet Tongeren http://www.baskettongeren.org
2184 BC Helchteren http://www.bc-helchteren.be
2216 Baclo Lommel -
2221 Sporting Basketbalclub Neerpelt http://www.sbbcneerpelt.be
2244 Kajoba BBC http://www.kajoba.be
2350 DBBC Zolder http://www.dbbczolder.be
2415 Black Sheep Diepenbeek http://www.blacksheep.be
2497 Berkenbos 95 http://berkenbos95.com/news.php
2498 BBC As http://www.bbcas.be
2599 Femina Habac Sint-Truiden http://www.feminahabac.be
2602 DBC Houthalen http://www.dbchouthalen.be
5025 Bree Basket http://www.breebasket.be
5033 Kiewit BBC Hasselt -
5035 Limburg United http://www.limburgunited.be
1 bezoeker online




BBC AS Documenten

- > Medisch Attest 2017-2018

BBC AS Kalender
  Senioren Heren A
za 16-12  19u00 BBC As HSE A - BasKet Tongeren HSE C
  Senioren Heren B
za 16-12  17u00 BBC As HSE B - Hades BBC Hasselt HSE E
  U14 B
za 16-12  14u15 Basket Zonhoven G14 B - BBC As G14 B
  U12
za 16-12  12u30 Bilzerse BC G12 B - BBC AS G12 A
  U10
za 16-12  10u45 Bilzerse BC G10 A - BBC AS G10 A

BBC AS Nieuwsbrief

Klik op de knop hieronder voor de laatste nieuwsbrief: SPECULAAS