Updated : 05 August 2014

Limburgse Basketclubs
Bonden
Basket Algemeen

0267 Kon. St-Truidense Basketbalclub http://www.kstbb.be
0570 Kon. Orly Hasselt http://www.orly-hasselt.be
0816 Vatana Beringen KBBC http://www.vatanaberingen.be
0853 K.BBC Zolder http://www.kbbczolder.be
0936 Hasselt BT http://www.hasseltbt.be
1086 BBC Optima Tessenderlo http://www.optimabbc.be
1095 BBC Union Leopoldsburg http://kbbcunionleopoldsburg.be
1147 Bacma Maaseik http://www.bacma.be
1170 Gems BC Diepenbeek http://www.gemsdiepenbeek.be
1184 Cosmo Genk BBC http://www.cosmogenkbbc.be
1221 Basket Zonhoven http://www.basketzonhoven.be
1223 BC Maasmechelen http://www.bcmaasmechelen.be
1244 ING Heusden http://www.basketheusden.be
1300 Peer BC http://www.basketpeer.be
1351 BBC Croonen Lommel http://www.bbclommel.be
1364 Cristal Alken BBC http://www.alkenbbc.be
1393 Bokkerijder Overpelt http://www.bbc-overpelt.be
1438 Basket Lummen http://www.basketlummen.be
1485 Bilzerse Basketclub http://www.bilzersebc.be
1637 Hades BBC Hasselt http://www.hadesbbc.be
1665 Nieuwerkerken BC http://www.nieuwerkerken-bc.be
1817 Cuva Houthalen Helchteren http://www.cuvahouthalen.be
1843 BSC Beverlo http://www.basketbeverlo.be
1863 Alfa 2000 http://www.alfa2000.be
1989 Stevoort Basketbalklub http://www.basket-stevoort.be
2174 BasKet Tongeren http://www.baskettongeren.org
2184 BC Helchteren http://www.bc-helchteren.be
2216 Baclo Lommel -
2221 Sporting Basketbalclub Neerpelt http://www.sbbcneerpelt.be
2244 Kajoba BBC http://www.kajoba.be
2350 DBBC Zolder http://www.dbbczolder.be
2415 Black Sheep Diepenbeek http://www.blacksheep.be
2497 Berkenbos 95 http://berkenbos95.com/news.php
2498 BBC As http://www.bbcas.be
2599 Femina Habac Sint-Truiden http://www.feminahabac.be
2602 DBC Houthalen http://www.dbchouthalen.be
5025 Bree Basket http://www.breebasket.be
5033 Kiewit BBC Hasselt -
5035 Limburg United http://www.limburgunited.be
1 bezoeker online




BBC AS Documenten

- > Medisch Attest 2017-2018

BBC AS Kalender
  Senioren Heren A
za 21-10  19u00 BBC As HSE A - Stevoort BBC HSE D
  Senioren Heren B
za 21-10  17u00 BBC As HSE B - Orly Hasselt HSE B
  U14 A
za 21-10  11u30 Koninklijke BBC Union Leopoldsbu - BBC AS G14 A
  U14 B
za 21-10  12u15 BBC As G14 B - Orly Hasselt G14 A
  U12
za 21-10  10u00 Nieuwerkerken G12 A - BBC AS G12 A
  U10
za 21-10  10u15 BBC AS G10 A - BasKet Tongeren G10 B
  U08
za 21-10  14u00 Stevoort BBC G08 A - BBC AS G08 A

BBC AS Nieuwsbrief

Heb je tijdens een wedstrijd, op de training of tijdens een ploegactiviteit een leuke foto of video gemaakt of heb je een leuk verslagje van een match? Aarzel dan niet om dit de delen met iedereen van onze club. Mailen kan naar secretariaat@bbcas.be